Ta strona wymaga JavaScript do poprawnego działaniaOgłoszenia
Gmina Gniezno - w Kontakcie JST

Ogłoszenia

Zobacz najnowsze ogłoszenia z samorządu

Awaria wodociągu!

4 dni temu

Z uwagi na uszkodzenie rury wodociągowej, brak wody w miejscowościach: Jankówko, Jankowo Dolne, Lulkowo, Kalina.


Prace naprawcze potrwają około 5 godzin.

Więcej
warning-g8d1d17718_1280.png

Dnia 20 kwietnia 2024 r. (sobota) Urząd Gminy Gniezno będzie otwarty

4 dni temu


Szanowni Państwo,

informujemy, że Urząd Gminy Gniezno będzie czynny 20 kwietnia 2024 r. (sobota).

Obsługa klientów będzie prowadzona w godzinach od 7:00 do 13:00.

W związku z tym 2 maja 2024 r. (czwartek) Urząd Gminy Gniezno będzie nieczynny.

Więcej
logo gminy.png

Bezpłatny transport autobusowy do lokali wyborczych 07.04.2024

15 dni temu

Aby ułatwić możliwość wzięcia udziału w wyborach dnia 7 kwietnia 2024 r., Gmina Gniezno uruchomi linie autobusowe do lokali wyborczych. Organizatorem przewozów pasażerskich jest Gmina Gniezno. Poniżej zamieszczamy do pobrania rozkład jazdy dla każdej linii.

Więcej
1.jpg

Procedura związana z opracowaniem przez Wójta Gminy Gniezno planu ogólnego gminy

24 dni temu

Szanowni mieszkańcy,

Przypominamy, że trwa procedura związana z opracowaniem przez Wójta Gminy Gniezno planu ogólnego gminy. Jest to ważny dokument strategiczny określający rozwój przestrzenny naszej gminy w bliższej i dalszej perspektywie czasowej.

Informacja o podjęciu przez Radę Gminy Gniezno stosownej uchwały znajduje się na stronie internetowej Urzędu Gminy, Biuletynie Informacji Publicznej oraz w gablotach Urzędu Gminy. Informacja została również przekazana wszystkim sołtysom.

Aktualnie do 15 kwietnia 2024 roku jest możliwość składania wniosków do sporządzanego projektu planu ogólnego wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Prosimy o zainteresowanie się tym ważnym dla gminy tematem i śledzenie informacji o sporządzanym dokumencie również na kolejnych etapach procedury związanej z jego opracowaniem.


Więcej
Projekt bez nazwy.png

29 marca 2024 Urząd Gminy Gniezno nieczynny

25 dni temu

WAŻNY KOMUNIKAT❗️


Szanowni Państwo,

Informujemy, że dnia 29 marca 2024 roku Urząd Gminy Gniezno będzie nieczynny. Jest to dzień wolny za 6 stycznia 2024 roku.

Więcej
logo gminy.png

Kiermasz Wielkanocny w Gminie Gniezno

27 dni temu

Już w środę 27 marca 2024r. na parkingu przy Urzędzie Gminy Gniezno od godz. 10:00 - 12:00 odbędzie się Kiermasz Wielkanocny. Podczas kiermaszu wystawiać się będą Panie z Kół Gospodyń Wiejskich ze Zdziechowy, Strzyżewa Paczkowego, Mnichowa, Woli Skorzęckiej oraz Jankowa Dolnego, a także Kluby Seniorów. Dostępne będą białe kiełbasy, wędzonki, żurek, bigos, buraki z chrzanem, baby duże i te mniejsze do święconki, serniki, baranki z masła, pasztety, mazurki, makaroniki oraz ozdoby i rękodzieło.


Dodatkowo będzie można nabyć premierową książkę autorstwa Karola Soberskiego „Tajemniczy Pałac Zdziechowa i inne atrakcje Gminy Gniezno”, która może być doskonałym prezentem dla bliskich na zająca.


Będzie pysznie i kolorowo.

Zapraszamy!


Więcej
Kiermasz Wielkanocny Gmina Gniezno.png

Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki I stopnia

miesiąc temu

Dnia 18.03.2024 od godz. 19:00 do dnia 19.03.2024 do godz. 9:00 prognozuje się lokalnie zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -2°C, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C.

Więcej
przymrozki.jpg

Termin płatności podatku

miesiąc temu

Przypominamy, że jutro, to jest 15 marca 2024 r., upływa termin płatności pierwszej raty podatku od nieruchomości, rolnego oraz leśnego od osób fizycznych. Odsetki za zwłokę od zaległości podatkowych wynoszą 14,5 procent w stosunku rocznym.

Więcej
info.jpg

Ostrzeżenie meteorologiczne - przymrozki I stopnia

2 miesiące temu

Dnia 07.03.2024 od godz. 00:00 do dnia 09.03.2024 do godz.08:00 prognozowany jest spadek temperatury powietrza w czwartek do około -3°C, przy gruncie do -6°C, w piątek do około -5°C, przy gruncie do około -9°C, w sobotę do około -2°C, przy gruncie do około -6°C. Temperatura maksymalna w czwartek około 6°C, w piątek około 8°C.

Więcej
przymrozki.jpg

Zapisy na bezpłatne badania osteoporozy

2 miesiące temu


Ruszyły zapisy na bezpłatne badania osteoporozy, skierowane do kobiet powyżej 40 roku życia, zamieszkałych w Gminie Gniezno.


Gmina Gniezno podpisała umowę na realizację programu polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki i wczesnego wykrywania osteoporozy.


Program realizowany będzie do 31 grudnia 2025 roku.


Szczegóły na plakacie.


Więcej
osteo 1.jpg

Kategorie

Kalendarz wydarzeń

pon
wt
śr
czw
pt
sob
niedz